ביטוח עסקים

ביטוח עסק מעניק לך מגוון כיסויים ביטוחיים. ניתן לרכוש פוליסת ביטוח עסק כנגד:
  • נזקים ישירים לרכוש או לקניין רוחני
  • נזקים עקיפים הנגרמים בגין אבדן
  • נזקים למבנה
  • נזקים פיזיים לעובדים
  • אחריות כלפי צד ג'.
כבעל עסק, באפשרותך לבחור כיסויים שמגנים עליך מפני סיכונים רבים. מאחר ובפני כל עסק עומדים סיכונים שונים, אנחנו מתמחים בהתאמת פוליסת הביטוח בדיוק לעסק הספציפי שלך. זה כמעט כמו לתפור חליפה לפי מידה. נוכל להתאים את סוג הביטוח הדרוש לך, זה שיכסה את העסק שלך באופן הנכון והמלא ביותר. התוצאה – חיסכון כספי וכיסוי מותאם אישית.
 
לפרטים ומידע נוספים, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם
 
מידת הכיסוי והרחבות אפשריות
הפוליסה לביטוח עסק כוללת ביטוח מבנה, ביטוח תכולה של בית העסק או את שניהם גם יחד. לביטוח עסק ניתן להוסיף הרחבות, כגון: ביטוח צד ג', ביטוח חבות מעבידים, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח חבות המוצר ועוד.
בניגוד לפוליסת ביטוח רכב וביטוח דירה שהן פוליסות תקניות (מחויבות על פי חוק ומכילות אלמנטים בסיסיים), פוליסת ביטוח עסק משתנה לפי סוג עסק, סוג פעילות העסק, רמת הסיכון ומחזור ההכנסות של העסק. הפוליסה לביטוח בית העסק מיועדת לחנויות, מחסנים, בתי מלאכה ומשרדים גדולים. ניתן להוסיף ביטוחים נוספים לפוליסה כגון: ביטוח אבדן רווחים או הכנסה, ביטוח כספים, ביטוח תאונות אישיות ועוד. בנוסף, ניתן לבטח את העסק מפני פגעי טבע, כגון: רעידת אדמה, שיטפון, סופות וכדומה.
מאחר ולכל עסק יש דרישות אחרות מפוליסת הביטוח, לביטוח עסק יש הרחבות רבות. כאן מובאות מספר דוגמאות להרחבות של ביטוח עסק.
ביטוח אחריות מקצועית – הביטוח מכסה את בעל העסק מפני כשל בביצוע חובתו המקצועית, כדוגמת רשלנות, טעות או כל נזק, שעשוי לפגוע בצד שהזמין ממנו את השירות.
ביטוח חבות המוצר – הביטוח מגן על היצרן מפני נזקים שעלולים להיגרם על ידי מוצריו, לאחר שהופצו בשוק.
ביטוח אחריות כלפי צד שלישי – פוליסת ביטוח זו מכסה את בעל העסק כנגד נזקי גוף ונזקי רכוש שנגרמו כאשר צד שלישי (מבקר או לקוח) ביקרו בבית העסק שלו.
לחצו לקבלת הצעת מחיר ביטוח עסקים מתואמת לך אישית